aboutus
Üretim hattı

Şu anda, Soğuk Depo Evi için bağımsız Poliüretan Sandviç Paneller factroy kurduk, 35 personeli, Ar-Ge departmanında 3 mühendis ile, 3000 metrekarelik kaplar. Ürünlerimiz kesinlikle ISO9001 ve vb ile uyumludur. Çevre dostu, Fire-block.

Poliüretan Sandviç Panellere ek olarak, bakır fabrikası, soğutucu facory, yalıtım malzemeleri fabrikasında da stok yatırımımız bulunmaktadır. Bu fabrikalar strateji işbirliği ortaklarımız. Ayrıca, tüp kesici, vakum pompası, tüp genişletici ve benzeri gibi soğutma araçları için toptan iş var.

Toplamda, Poliüretan Sandviç Panel üretimi için üç hat, bakır ürünleri üretimi için ondan fazla bölüm, yalıtım malzemeleri için 9 hat ve soğutucu gaz üretimi için 4 alt fabrika bulunmaktadır. Tüm bu ürünler tüm uluslararası standartlarla sertifikalandırılmıştır.

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.
Yalıtım Malzemeleri Üretim Hattı Soğutucu Akışkan Üretim Hattı Kalıp yapımı Araçlar Üretim Hattı Bakır hattı
OEM / ODM

Müşterimiz

Satın Alma Sözleşmesi

Ürünler

Ar-Ge

Profesyonel Mühendisler

Gelişmiş Ekipman

İletişim bilgileri