Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Çin Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Sertifikalar
İyi Ürünler, Güzel servis.

—— Eddie Oates

Bu tedarikçi her zaman beni şaşırtıyor, ihtiyacım olan her şeye sahipler, bu zamandan tasarruf ediyor. Dahası, mal kalitesi her zaman harika.

—— Nik.

Kaliteli ürünler, iyi adam.

—— N & T SAĞLIK

Ben sohbet şimdi

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.

1 2 3 4
Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.
Ana fabrika Üretim hattı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TUANBANG
No. Çalışanları : 50~60
Yıllık satış : 20000000-30000000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 50% - 60%
1998 yılında kurulan Chongqing Xincheng Soğutma Ekipmanları Limited Şirketi, soğutma parçaları ve aletleri işiyle başladı, orijinal sermaye dört bin dolardı.

20 yıllık gelişimden sonra, şirket büyük bir zorluk yarattı ve yeni bir döneme adım attı. 1,6 milyon kayıtlı sermaye ile, Chongqing Xincheng Soğutma Ekipmanları Şirketi Limited Şirketi, 16 milyon ABD Doları toplam satış gerçekleştirdi. Ayrıca, poliüretan sandviç panel üretmek için kendi fabrikamızı kurduk ve önde gelen bakır fabrikasında, soğutucu gaz fabrikasında ve yalıtım malzemeleri fabrikasında stok bulunduruyoruz.

Güçlü üretim yeteneği ve sıkı kalite kontrol prosedürleri ile, her zaman müşterilerin güven ve uzun istikrarlı iş işbirliği kazandı. Şimdiye kadar, Chongqing Xincheng Refrigeration, her biri farklı standartlara ve gereksinimlere sahip beş kıtada yayılmış coğrafi açıdan farklı bir müşteriye hitap ediyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak tasarlanan ürünlerimizle gurur duyuyoruz. Avustralya, Brezilya, Finlandiya, Almanya, İtalya, Japonya, Portekiz, İspanya, Güney Kore, İsviçre, Tayvan ve Tayland dahil olmak üzere dünya genelinde 40'tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Müşterilerimiz, gömleklik, giydirme ve konfeksiyonda dünyanın en iyi isimlerinden bazılarını içermektedir.

Yukarıdaki şirket bilgilerine ek olarak, Hongkong Şubemizi havale kolaylığı için de kurduk.

İletişim bilgileri
Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Andy

Tel: 86-15823359769

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)