aboutus

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.
1
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: TUANBANG
No. Çalışanları: 50~60
Yıllık satış: 20000000-30000000
Yıl kurulan: 1998
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
-01-
Giriş

1998 yılında kurulan Chongqing Xincheng Soğutma Ekipmanları Şirketi Limited Şirketi, merkezi hükümetin doğrudan kontrolü altındaki Chungqing şehrinde bulunuyor.
Profesyonel bir üretici olarak, soğutma parçaları ve malzemeleri konusunda Araştırma ve geliştirme alanında yirmi yılı aşkın zengin deneyime sahibiz. Gelişmiş ekipman ve profesyonel Ar-Ge ekibi ile ürünlerimizin kalitesi müşteriler arasında daha popüler hale gelmiştir.
Başlıca üretilen ürünlerimize ek olarak, bakır ürünleri, yalıtım malzemeleri, soğutucu, soğutma ekipmanları, AC kompresör, her türlü farklı el aletleri ve diğer soğutma yedek parçaları gibi birçok önde gelen fabrikalarla uzun vadeli iş stratejisi işbirliği gemisi kurduk . Tüm bu ürünler ve fabrikalar, WaterMark, Kitemark, CSA, SABS, TÜV, WHI, WRAS, UPC, BV, CRN, CUPC, CE, RoHS, UL, 3C, CB, ISO9001 vb. Gibi ilgili sertifikalara sahiptir.

-02-
Geçmiş

1998 yılında kurulan, Chongqing Xincheng Soğutma Ekipmanları Şirketi Limited soğutma parçaları ve araçları iş ile başladı, orijinal sermaye dört bin dolar oldu.

20 yıllık gelişimden sonra şirket, büyük bir harekete geçti ve yeni bir çağa adım attı. 1,6 milyon kayıtlı sermaye ile Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Company Limited, 16 millons dolar değerinde toplam satış yaptı. Ayrıca, biz poliüretan sandviç panelleri üretmek ve önde gelen bakır fabrikası, soğutucu gaz fabrikası ve yalıtım malzemeleri fabrikasında stok tutarak kendi fabrikamızı kurduk.

Güçlü üretim yeteneği ve sıkı kalite kontrol prosedürleri ile, her zaman müşterilerimiz güven ve uzun istikrarlı iş işbirliği kazanmıştır. Şimdiye kadar, Chongqing Xincheng Soğutma, her biri farklı standartlara ve gereksinimlere sahip beş kıtaya yayılmış coğrafi olarak farklı bir müşteriye hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak uyarlanmış ürünlerimizle gurur duyuyoruz. Avustralya, Brezilya, Finlandiya, Almanya, İtalya, Japonya, Portekiz, İspanya, Güney Kore, İsviçre, Tayvan ve Tayland dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanına 40'ın üzerinde ülkeye ihracat yapmaktayız. Müşterimiz, dünyanın en güzel isimlerini, gömlekleme, giysi ve giysi alanında içerir.

Yukarıdaki şirket bilgilerine ek olarak, aynı zamanda kolaylık sağlamak için Hongkong Şubemizi kurduk.

-03-
Hizmet

Soğutma alanında profesyonel bir uzman olarak, soğutma onayı konusunda One-Stop Shopping ve profesyonel danışmanlık için en iyi seçiminizdir.

Bizimle uğraştıktan sonra, evde misafir gibi hissedeceğinize inanıyoruz.

-04-
Ekibimiz

Ar-Ge Ekibi

Üretim ekibi

Depolama Ekibi

Pazarlama ekibi

Satış ekibi

Satış Sonrası Servis Ekibi

İletişim bilgileri