aboutus

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: TUANBANG
No. Çalışanları: 50~60
Yıllık satış: 20000000-30000000
Yıl kurulan: 1998
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
-01-
Giriş

1998 yılında kurulan Chongqing Xincheng Soğutma Ekipmanları Şirketi Limited Şirketi, merkezi hükümetin doğrudan kontrolü altındaki Chungqing şehrinde bulunuyor.
Profesyonel bir üretici olarak, soğutma parçaları ve malzemeleri konusunda Araştırma ve geliştirme alanında yirmi yılı aşkın zengin deneyime sahibiz. Gelişmiş ekipman ve profesyonel Ar-Ge ekibi ile ürünlerimizin kalitesi müşteriler arasında daha popüler hale gelmiştir.
Başlıca üretilen ürünlerimize ek olarak, bakır ürünleri, yalıtım malzemeleri, soğutucu, soğutma ekipmanları, AC kompresör, her türlü farklı el aletleri ve diğer soğutma yedek parçaları gibi birçok önde gelen fabrikalarla uzun vadeli iş stratejisi işbirliği gemisi kurduk . Tüm bu ürünler ve fabrikalar, WaterMark, Kitemark, CSA, SABS, TÜV, WHI, WRAS, UPC, BV, CRN, CUPC, CE, RoHS, UL, 3C, CB, ISO9001 vb. Gibi ilgili sertifikalara sahiptir.

-02-
Geçmiş

1998 yılında kurulan Chongqing Xincheng Soğutma Ekipmanları Limited Şirketi, soğutma parçaları ve aletleri işiyle başladı, orijinal sermaye dört bin dolardı.

20 yıllık gelişimden sonra, şirket büyük bir zorluk yarattı ve yeni bir döneme adım attı. 1,6 milyon kayıtlı sermaye ile, Chongqing Xincheng Soğutma Ekipmanları Şirketi Limited Şirketi, 16 milyon ABD Doları toplam satış gerçekleştirdi. Ayrıca, poliüretan sandviç panel üretmek için kendi fabrikamızı kurduk ve önde gelen bakır fabrikasında, soğutucu gaz fabrikasında ve yalıtım malzemeleri fabrikasında stok bulunduruyoruz.

Güçlü üretim yeteneği ve sıkı kalite kontrol prosedürleri ile, her zaman müşterilerin güven ve uzun istikrarlı iş işbirliği kazandı. Şimdiye kadar, Chongqing Xincheng Refrigeration, her biri farklı standartlara ve gereksinimlere sahip beş kıtada yayılmış coğrafi açıdan farklı bir müşteriye hitap ediyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bireysel olarak tasarlanan ürünlerimizle gurur duyuyoruz. Avustralya, Brezilya, Finlandiya, Almanya, İtalya, Japonya, Portekiz, İspanya, Güney Kore, İsviçre, Tayvan ve Tayland dahil olmak üzere dünya genelinde 40'tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Müşterilerimiz, gömleklik, giydirme ve konfeksiyonda dünyanın en iyi isimlerinden bazılarını içermektedir.

Yukarıdaki şirket bilgilerine ek olarak, Hongkong Şubemizi havale kolaylığı için de kurduk.

-03-
Hizmet

Soğutma alanında profesyonel bir uzman olarak, One-Stop Shopping'in en iyi tercihiniz ve soğutma onayı konusunda profesyonel danışmanlığınız.

Bizimle uğraştıktan sonra, evde misafir gibi hissedeceğinize inanıyoruz.

-04-
Ekibimiz

Ar-Ge Ekibi

Üretim ekibi

Depolama Ekibi

Pazarlama ekibi

Satış ekibi

Satış Sonrası Servis Ekibi

İletişim bilgileri